Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Олег Шкуропацкий: Почему я проголосую за…. - ВІРШ

logo
Олег Шкуропацкий: Почему я проголосую за…. - ВІРШ
UA  |  FR  |  RU

Рожевий сайт сучасної поезії

Бібліотека
України
| Поети
Кл. Поезії
| Інші поет.
сайти, канали
| СЛОВНИКИ ПОЕТАМ| Сайти вчителям| ДО ВУС синоніми| Оголошення| Літературні премії| Спілкування| Контакти
Кл. Поезії

  x
>> ВХІД ДО КЛУБУ <<


e-mail
пароль
забули пароль?
< реєстрaція >
Зараз на сайті - 1
Пошук

Перевірка розміру



honeypot

Почему я проголосую за….

      Почему я проголосую за Зеленского? Люди голосуют или умом или сердцем, чем, в данном случае, голосую я? Сразу признаюсь, скорее сердцем, чем умом, но не только сердцем - умом тоже. И тем и другим. В моём выборе есть немалая толика здравого рассудка. Передо мной стоит два человека, два кандидата в президента - Порошенко и Зеленский. Первый проворовался окончательно, он грабит всё до чего дотягиваются его пухлые, загребущие ручки, а второй ещё никого не обнёс, не облапошил, ещё не ударился лицом в грабёж. Как вы думаете за кого с точки зрения здравого рассудка я должен проголосовать: за матёрого вора или за того кто ещё не зарекомендовал себя на этом поприще? За стопроцентного коррупционера или за того кто ещё не обгадился, хотя возможно и обгадится со временем, а возможно и нет? За ворюгу реального, вполне конкретного или за ворюгу возможного, гипотетического? Я всё же выбираю ворюгу гипотетического, вполне вероятного в будущем, но который на сегодняшний день совершенно не при делах. Именно этот выбор более чем рассудочен, он есть воплощением здравого ума. Порошенко слишком жаден, слишком ненажерлив чтобы я за него голосовал.

     Теперь следующий момент. Всем нам "обидно за державу", все мы, во всяком случае большинство из нас, жаждет перемен. Может кто-то ещё верит, что Порошенко несёт стране перемены, но, на исходе пятого года его президентства, я лично в это не верю совершенно. Порошенко не хочет перемен, он им откровенно противится, они ему не нужны, он ими брезгует. Украина такая, какая она есть на сегодня, Украина перманентного беспорядка и мутной воды, его вполне устраивает. Здесь можно преспокойненько мародёрствовать и не париться по этому поводу, что ещё нужно дорвавшемуся до корыта олигарху?

      Все боятся, что при Зеленском изменится вектор нашего движения - я не боюсь. Во-первых, потому что через пять лет президента можно переизбрать. А во-вторых, потому что Европа это ни какой не фетиш, а движение на Запад, увы, не панацея. Я не против Европы, ни в коем случае, наоборот - только за, но движение на запад это не повод обворовывать свой народ и обдирать украинцев, как липку. Я боюсь что при таком президенте как Порошенко, до Европы доберётся только половина ныне живущих, вторая половина бесследно сгинет где-то по дороге, во имя его (Порошенка) обогащения. Собственно, в Европу благополучно прибудут только сами олигархи и их немногочисленная сексуальная челядь.

      Почему все боятся Коломойского? Все олигархи, на мой взгляд, одинаковы. И Ахметов, и Фирташ, и Коломойский, и Порошенко. Все на одно рыло. Хороших олигархов нет и, увы, не может быть в принципе, хороший олигарх - мёртвый олигарх. Почему я должен отдать предпочтение Порошенку, он что честнее Коломойского - нет, конечно; он что не менее алчный - ни в коей мере, или может ставит дела государственные выше своего собственного кармана - опять же, нет. Так какого рожна меня со всех телеканалов пугают исключительно Коломойским? Почему я должен боятся Коломойского и не боятся Порошенка? Неужели Порошенко лучший еврей, а Коломойский - еврей худший? Как по мне, так это два сапога пара. К сожалению, голосуя за Зеленского, мы не выберемся из олигархической западни, но, как минимум, есть шанс, что Зе найдёт в себе силы ослабить эту уловку. Шанс ничтожный, соглашусь, но это лучше, чем ничто, которое предлагает Порошенко.

      И ещё одно: Украина давно задыхается без новых лиц в политике. Политики новой генерации всё никак не могут прорвать железобетонный заслон, в Украине совершенно не работают социальные лифты, одни и те же рожи мы наблюдаем более двадцати лет, и если на этих выборах не выберут Зеленского , то старая, давно просроченная "элита" отфутболит новую генерацию ещё лет на пятнадцать. Пятнадцать лет оголтелого олигархического свинства в самом циничном и наглом его исполнении - я против, а вы? Может в краткосрочной перспективе голосовать за Зеленского и плохо, но в перспективе долгосрочной -  это большой и важный плюс. Это выбор на вырост. Я осознаю все риски связанные с избранием Зеленского, но я готов рискнуть ради будущего, при этом я абсолютно уверен, что голосуя за Порошенко мы своё будущее только отдаляем; голосуя за Порошенко мы рискуем не ради будущего, мы рискуем самим этим будущим, а это далеко не одно и то же. Я уверен, что вторую пятилетку Порошенко будет только зажимать болты и заниматься своим любимым ремеслом - набивать награбленным фамильную мошну. Выбирать Порошенко на второй срок - это всё равно что не уважать себя.

ID:  832707
Рубрика: Проза
дата надходження: 14.04.2019 15:37:41
© дата внесення змiн: 15.04.2019 11:46:47
автор: Олег Шкуропацкий

Мені подобається 2 голоса(ів)

Вкажіть причину вашої скарги



back Попередній твір     Наступний твір forward
author   Перейти на сторінку автора
edit   Редагувати trash   Видалити    print Роздрукувати


 

В Обране додали:
Прочитаний усіма відвідувачами (453)
В тому числі авторами сайту (22) показати авторів
Середня оцінка поета: 2.33 Середня оцінка читача: 2.33
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..




КОМЕНТАРІ

Вікторія Т., 28.04.2019 - 02:02
Не хотілося нічого говорити, але усе ж скажу. За даними Forbes, за 2016 Порошенко був на 6 місці серед багатих людей в Україні, Коломойський – за ним, в усі наступні роки його немає у цьому списку, а Коломойський є.За версією журналу «Блумберг» Порошенко, хоча і увійшов до сотні найбагатших людей в Україні, проте випав з першої десятки багатіїв. Порівнюючи з довоєнним часом, статки Порошенка зменшилися принаймні вдвічі. Порошенко став першим президентом, який не збагатився на посаді, а навпаки, втратив значну частину свого капіталу, вкладаючи його, зокрема, у матеріально-технічне забезпечення армії. ППО навколо Києва -- за його гроші. Можу навести дані міжнародних організацій про значне зменшення корупції в Україні, про виплати державного боргу, але для чого, як ви і так усе "знаєте"? Не хочу навіть питати, які у вас докази, тому що знаю -- ніяких. Колись запитала одну, і вона прислала посилання на ...російський сайт. Ви "знаєте" тільки те, що вам вливали у вуха 5 років. Для мене ті, хто таке говорить, є людьми, які не уявляють собі, що люди при владі можуть мати іншу мотивацію, ніж красти, бо вони самі на їхньому місці тільки це й робили б. Скидати під час війни діючого президента тому, що "хочется нових ліц" -- найдурніше, що можна придумати. Помилка Порошенка в тому, що при ньому більшість населення війни навіть не відчула.
 
Олег Шкуропацкий відповів на коментар Вікторія Т., 03.05.2019 - 21:00
Так ведь и Путина нет в списке Форбс и что сие означает? Путин - честнейший малый?
А расследование Бигуса по вашему что? Или вы ждёте чего-то большего? Например, что Порошенко придёт к вам домой и во всём сознается.
Дело даже не в новых лицах, новые лица - не самоцель. Я мог бы простить Порошенку его подловатость, если бы видел, что он искренне хочет перемен. Но он их не хочет и его президентская компания с её ставкой на раскол общества, с обилием чернухи и откровенно консервативной риторикой меня ещё больше в том утвердили.
Порошенко вместе с Медведчуком состоял в СДПУ(о), потом был одним из основателей партии регионов, потом перешёл в "Нашу Украину", стал любимым кумом Ющенка, потом превратился в министра у Януковича. Как вы думаете какая у такого человека мотивация? Благо народа?
А этот ваш дремучий пассаж: если я подозревая Порошенка в коррупции, значит я сам такой. Интересно, что вам пять лет вливали в уши?
А чего стоит "железный" аргумент, что во время войны глупо менять президента. Конечно, война же - пусть себе ворует.
 
геометрія, 17.04.2019 - 19:31
Напевне Вам,Олеже,захотілося повернутися в 90-і роки минулого століття, або ж Ви підтримуєте Коломойського і йому подібних... 17
 
Олег Шкуропацкий відповів на коментар геометрія, 18.04.2019 - 12:58
Напевно ви так і не прочитали чому я підтримую Зеленского, або не бажаєте нічого зрозуміти. Шкода
 
геометрія відповів на коментар Олег Шкуропацкий, 18.04.2019 - 13:34
Я за своє життя прочитала більше,ніж Ви проаналізували, і розумію більше, ніж Ви, до чого може довести Президентство невігласа в політиці,підстилки Коломойського... 17
 
Олег Шкуропацкий відповів на коментар геометрія, 21.04.2019 - 13:44
Я за своє життя прочитала більше,ніж Ви проаналізували, і розумію більше, ніж Ви

Спасибо за наглядное пособие по скромности.
 
Президент, який не вміє сформулювати свої думки? https://youtu.be/sKTUCFyNjJk
Думайте
 
Олег Шкуропацкий відповів на коментар Тарас Комаринський, 14.04.2019 - 23:29
Президент, який не вміє сформулювати свої думки?

Нічого страшного, головне щоб вони у нього були )

Дело в том, что вор остаётся вором, даже если у него хорошо подвешен язык.
Думайте
 
Тарас Комаринський відповів на коментар Олег Шкуропацкий, 15.04.2019 - 13:26
розумію, що тут не місце для політичних дискусій, але маю право відреагувати на репліку. де буде Україна, яким буде її політичний рейтинг, коли він почне так висловлюватися на міжнародній арені (це не єдине відео, де видно, що він не може толком висловитися)? і чи не буде він зі страху уникати зустрічей, якщо він боїться навіть зі своїм опонентом зустрітися, подискутувати? трюки із записом зрежисованих відеороликів із закликами до лідерів інших країн не пройдуть.
 
Олег Шкуропацкий відповів на коментар Тарас Комаринський, 17.04.2019 - 19:26
А вы действительно думаете, что место Украины зависит от чьей-то реплики? Проснитесь. Где мы, а где бесподобная риторика Порошенко? Нас под откровенное красноречие откровенно грабят.
 
Тарас Комаринський відповів на коментар Олег Шкуропацкий, 18.04.2019 - 13:40
кожен із нас залишився при своїх переконаннях. і хоча в мене є сотні аргументів, я не буду їх наводити. повторюся, що КП - не місце для політичних дискусій. такі тут правила, і їх потрібно дотримуватися. тож нехай останнє слово залишиться за Вами. було приємно поспілкуватися з Вами. всього Вам доброго! hi
 
ПВО, 14.04.2019 - 16:07
Правда, слишком много букв, но суть правильная. 12
 
Олег Шкуропацкий відповів на коментар ПВО, 14.04.2019 - 23:31
Писал, прежде всего, чтобы уяснить для самого себя.
 
ПВО відповів на коментар Олег Шкуропацкий, 16.04.2019 - 16:28
12
 

ДО ВУС синоніми
Синонім до слова:  аврора
Маргіз: - Мигавиця, кольорова мигавиця
Синонім до слова:  аврора
Юхниця Євген: - смолоскиподення
Синонім до слова:  аврора
Ніжинський: - пробудниця-зоряниця
Синонім до слова:  метал
Enol: - ну що - нічого?
Знайти несловникові синоніми до слова:  метал
Enol: - той, що музичний жанр
Знайти несловникові синоніми до слова:  аврора
Enol: - та, що іонізоване сяйво
Синонім до слова:  Бабине літо
Маргіз: - Осіннє танго
Синонім до слова:  Вірний
Маргіз: - Вірний - однолюб
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Маргіз: - осяйна
Знайти несловникові синоніми до слова:  Вичитка
Юхниця Євген: -
Знайти несловникові синоніми до слова:  Мобілізація
Юхниця Євген: -
Знайти несловникові синоніми до слова:  Рахманий
Mattias Genri: -
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Mattias Genri: - sliczna...
Синонім до слова:  видих
Наталя Хаммоуда: - Відди́х, зди́х.
Синонім до слова:  Вірний
Eyfiya: - Непохитний
Синонім до слова:  Вірний
levile: - Незрадливий Вірний
Знайти несловникові синоніми до слова:  Верлібр
Андрій Ключ: - Танцпро – танцююча проза
Синонім до слова:  Церата
Олекса Терен: - Обрус.
Знайти несловникові синоніми до слова:  видих
Enol: -
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Микола Холодов: - Кльова, Класна, Красна.
Синонім до слова:  Церата
Neteka: - Вощонка
Синонім до слова:  Церата
dashavsky: - Клейонка.
Знайти несловникові синоніми до слова:  Церата
Юхниця Євген: -
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Neteka: - Писана
x
Нові твори
Обрати твори за період: