Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Коментарі Автора ПетровичZ

logo
Коментарі Автора ПетровичZ
UA  |  FR  |  RU

Рожевий сайт сучасної поезії

Бібліотека
України
| Поети
Кл. Поезії
| Інші поет.
сайти, канали
| СЛОВНИКИ ПОЕТАМ| Сайти вчителям| ДО ВУС синоніми| Оголошення| Літературні премії| Спілкування| Контакти
Кл. Поезії

 x
>> ВХІД ДО КЛУБУ <<


e-mail
пароль
забули пароль?
< реєстрaція >
Зараз на сайті - 2
Пошук

Перевірка розміру




Коментарі Автора ПетровичZ

« На сторінку автора  

Сторінки (1):  назад [ 1 ] вперед


2700880 КОМЕНТАР ЩОДО ТВОРУ: ТРИМАЙСЬ , НАДІЙКО! АВТОР: Татьяна Прозорова ( Танюша Одинцова)
05.03.2016 - 11:42ПетровичZ: Не зумів підкорити, то хоче знищити
05.03.2016 - 12:05  ...за російськими "добрими " традиціями...я вірю , що не вийде в них нічого


2697346 КОМЕНТАР ЩОДО ТВОРУ: Простые тезисы АВТОР: Кузя Пруткова
01.03.2016 - 15:02ПетровичZ: Не хочу, щоб склалося враження, ніби я Вам заперечую. До названих Вами причин війни Росії з Україною можна додати ще не одну. Причин економічного занепаду на території СРСР теж багато, але все ж головна - нежиттєздатність централізованої державної економіки, в якій немає місця підприємницькій ініціативі працездатного населення. Доводиться шукати зовнішнього ворога для оправдання занепаду своєї економіки. Інакше народи зносять свої дурні уряди.


2697325 КОМЕНТАР ЩОДО ТВОРУ: Простые тезисы АВТОР: Кузя Пруткова
01.03.2016 - 13:45ПетровичZ: Не перебільшено. У Харкові десятки заводів просто зникли. ХТЗ - двигун на трактор з Росії, завод Малишева - броня (і не тільки) з Росії, два радіозаводи - повністю вся продукція на космічну програму Росії...
Про рентабельність виробництва в СРСР говорити можна довго й нудно, особливо, якщо порівнювати продуктивність праці в СРСР і, наприклад, Німеччині, і прив\"язаний до неї розмір зарплати тут і там. Здавалось би, в СРСР не крали, але зарплати були такі, що не розгуляєшся, навіть при високій ціні на нафту і регулярному списуванні боргів підприємств.
Москві потрібна імперія в її колишніх кордонах, щоб текли молочні ріки в кисільних берегах.
Маленька війна, ворог на кордоні - це те, що змушує людей лякатися і бажати сильної руки. Тоталітаризм чудово маневрує в полі цін за нафту від 118 до 18 дол./барель. Більше ніж злиднів люди бояться смерті.
Україна для Росії не буферна зона, а кормова база.
01.03.2016 - 14:21  Рентабельність - це те, про що говорити нудно гуманітаріям (і то не у наші часи). А будь-яке підприємство без уявлення цього довго не протягне (навіть у масштабах держави).
Щодо збанкрутувавших заводів, то Ви назвали саме такі підприємства, які потерпали не від розриву звязків, а від змін економіки в обох країнах. Те, що йшло на космічну програму і на військову промисловість Росії з Києва, так і продовжувало вироблятися - бо лишилося конкурентноспроможним.
А виготовлення сільгосптехніки припинилося на той час майже скрізь, бо вкрай збідніли села. Трактори також були необхідні СРСР для освоєння нових територій, а з цим у пострадянський період у РФ взагалі швах.
Щодо кормової бази - можливо.


2697226 КОМЕНТАР ЩОДО ТВОРУ: Простые тезисы АВТОР: Кузя Пруткова
01.03.2016 - 11:33ПетровичZ: Можу погодитися, що ватників і вишиватників розвели цілеспрямовано. Але цьому передував свідомий розділ кризового СРСР, що ніби то давало більше шансів на виживання окремих територій. Розрив економічних зв\'язків став катастрофою для всіх і прискорив загибель централізованої економіки. Проголошене Україною створення економіки за західними зразками прискорило руйнування централізованої власної економіки і прив\'язаних до неї російських підприємств. Війна закінчила руйнування, хоча мала іншу мету - примус до братства.
01.03.2016 - 13:15  Щодо розриву економічних зв,язків при розвалі СРСР: ця теза задється перебільшеною. Там, де виробництво лишалося рентабельним, зв,язки не рвалися. Інша річ, що економіка і Росії, і України катастрофічно змінилася, втративши "милиці" централізованого керування, і значна кількість виробництв стала нерентабельними. Якщо від продажу сирої нафти можна отримати більше, ніж від продукції енергозатратних підприємств, то який олігарх буде і далі підтримувати таке виробництво? Ніякий - ні там, ні тут. Простіше продати за кордон саму нафту, при тому, що ціна її стала безперервно зростати.




Сторінки (1):  назад [ 1 ] вперед


« На сторінку автора  

x
Нові твори
Обрати твори за період: