Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Тома: 26 зцілювальних думок від Луїзи Хей - ВІРШ

logo
Тома: 26 зцілювальних думок від Луїзи Хей - ВІРШ
UA  |  FR  |  RU

Рожевий сайт сучасної поезії

Бібліотека
України
| Поети
Кл. Поезії
| Інші поет.
сайти, канали
| СЛОВНИКИ ПОЕТАМ| Сайти вчителям| ДО ВУС синоніми| Оголошення| Літературні премії| Спілкування| Контакти
Кл. Поезії

  x
>> ВХІД ДО КЛУБУ <<


e-mail
пароль
забули пароль?
< реєстрaція >
Зараз на сайті - 12
Пошук

Перевірка розміру



honeypot

26 зцілювальних думок від Луїзи Хей

Тома :: 26 зцілювальних думок від Луїзи Хей
26 исцеляющих мыслей от Луизы Хей
https://www.polsov.com/journal/30-26-isceljayuschi...t-luizy-hei.html#comment_51739
Чтобы наши мысли не вредили нам самим, важно помнить эти несколько уроков от Луизы Хей.

Многие из нас слышали о Луизе Хей – пионере (и одном из основателей) техник самопомощи через позитивное мышление и систему правильных регулярно повторяемых установок (аффирмаций). У этой по-настоящему культовой персоны вышло 30 книг популярной психологии, в числе которых — «Ты можешь исцелить свою жизнь». Бестселлер был переведен на 30 языков мира, а тираж книги превысил 50 тысяч экземпляров.

Луиза Хей убеждена, что мы несем всю ответственность за события в своей жизни — как прекрасные, так и ужасные. Основная идея книги «Ты можешь исцелить свою жизнь» в том, что вселенной абсолютно все равно, хорошие мы или плохие. Вселенная – не судья и не критик, она принимает нас такими, какие мы есть, чтобы потом автоматически отражать наши убеждения.

Как сделать так, чтобы наши негативные переживания не сыграли с нами злую шутку? Как всегда оставаться на «правильной волне»? Просто помните, что:

1. Ваша сила – в ваших умах и руках. Не стоит искать ее вовне. Найдите лучше гармонию с самим собой.

2. Все, что вы ретранслируете в мир, неизбежно возвращается назад.

3. Прошлое не стоит многократно переживать. Его нужно уметь отпускать. Обязательно – с любовью и благодарностью.

4. Пришла негативная установка – отнеситесь к ней спокойно, пожмите плечами и переключите внимание на что-то более интересное.

5. Нужно уметь слушать свое тело. Оно постоянно общается с нами, шлет различные сигналы. Каждая клетка реагирует на мысли и слова. Если вы заболели – то попробуйте поискать причины в глубине себя: старые обиды, страхи, злость, неудовлетворенность. Избавляясь от них, вы сами не замечаете, как лечитесь.
 
6. Любовь – это чудесно. Но помните известную цитату Оскара Уайльда «Отношения с собой – роман на всю жизнь». Поверьте, этим отношениям нужно уделять куда больше внимания, чем амурным переживаниям из-за кого-либо, ведь все они, по сути, преходящи. Любите себя и своего внутреннего ребенка, цените своего внутреннего взрослого.

7. Не ждите, пока станете совершенным. Идеал – не цель, а стремление к ней. Любите себя таким, какой вы есть. Здесь и сейчас. Не откладывая.

8. Пожалуйста, забудьте о самокритике. Наоборот старайтесь любить и принимать себя таким, какой вы есть. Возможно, вы не знали, но люди, которые не умеют испытывать любовь к себе, не только не умеют притягивать к себе положительные перемены, но и не умеют сопереживать другим.

9. Наш мир – не бескрайняя пустыня. Здесь достаточно всего. И вселенная только ждет, чтобы вы познакомились с ее богатствами. Как только вы поверите, что здесь для вас достаточно всего – денег, возможностей, счастья, любви – вы получите это все и многое еще из того, о чем всегда мечтали.

10. Люди, которые вас чем-то обидели или заставили страдать, сами страдают и заблудились в жизни. Помните об этом и не будьте слишком строги.

11. Наши убеждения формируются еще в детстве. Потом мы идем по жизни и только воссоздаем ситуации, которые подошли бы нашему мировоззрению.

12. Старайтесь вкладывать свою любовь во все, что вы делаете.

13. Заниматься сравнением себя с другими – пустое и неблагодарное занятие. Это только мешает развиваться и быть счастливым.

14. Если вас пугают перемены – представьте, что вы наводите порядок дома. Сначала одно, потом другое и вот уже везде чисто.

15. Любые наши отношения с миром отражают наше восприятие себя. Если вы не любите себя и постоянно чувствуете вину – вселенная не замедлит подбросить вам поводов для огорчений и недовольства.

16. Что значит любить себя? Это значит праздновать сам факт своего присутствия на этой земле. Когда вы благодарны себе только за то, что вы есть, этого достаточно, чтобы и мир любил вас.

17. Все, что должно произойти, обязательно случится. В нужное время. В нужном месте. С нужными людьми.

18. Прошлое ушло насовсем. Смиритесь с этим фактом. Единственное, что вы можете сделать – изменить свои мысли о нем. Кстати, очень глупо корить себя за то, что вы кого-то обидели или кто-то задел вас давным-давно.

19. Любовь – единственный ответ на любую нашу проблему. Дорога к ней всегда лежит через прощение. Прощение избавляет от обиды и вины.

20. Любовь не бывает вне человека. Она живет внутри него. Чем сильнее вы любите, тем большей любовью окружены.

21. Если видеть в проблеме возможность меняться, а в кризисе – потенциал для роста, то вы никогда не будете застигнуты обстоятельствами врасплох.

22. Вы не измените другого человека, пока не изменитесь сами.

23. Примите в себе то, что раньше отвергали. Примите то, что кажется глупым и смешным. Перестаньте стыдиться и комплексовать.

24. Вместе с любовью к себе культивируйте самоуважение.

25. Что такое любовь к себе? Это определить цель жизни и найти себе дело по душе.

26. Не стоит пытаться исправить проблему. Лучше изменить свои мысли. И проблема удивительным образом исправит сама себя.
Перевести  на украинский язык    16.03.20     10.47  


26 зцілювальних думок від Луїзи Хей
https://www.polsov.com/journal/30-26-isceljayuschi...t-luizy-hei.html#comment_51739
Щоб наші думки не шкодили нам самим, важливо пам'ятати ці кілька уроків від Луїзи Хей.

Багато хто з нас чули про Луїзи Хей – піонера (і одному із засновників) технік самодопомоги через позитивне мислення і систему правильних регулярно повторюваних установок (аффірмаций). У цій по-справжньому культової персони вийшло 30 книг з популярної психології, в числі яких — «Ти можеш зцілити своє життя». Бестселер був переведений на 30 мов світу, а наклад перевищив 50 тисяч примірників.

Луїза Хей переконана, що ми несемо всю відповідальність за події в своєму житті — як прекрасні, так і жахливі. Основна ідея книги «Ти можеш зцілити своє життя» в тому, що всесвіт абсолютно все одно, хороші ми чи погані. Всесвіт – не суддя і не критик, вона приймає нас такими, які ми є, щоб потім автоматично відображати наші переконання.

Як зробити так, щоб наші негативні переживання не зіграли з нами злий жарт? Як завжди залишатися на «правильної хвилі»? Просто пам'ятайте, що:

1. Ваша сила – у ваших головах і руках. Не варто шукати її назовні. Знайдіть краще гармонію з самим собою.

2. Все, що ви ретранслируете у світ, неминуче повертається назад.

3. Минуле не варто багаторазово переживати. Його потрібно вміти відпускати. Обов'язково – з любов'ю і вдячністю.

4. Прийшла негативна установка – поставтеся до неї спокійно, потисніть плечима і перемкніть увагу на щось більш цікаве.

5. Потрібно вміти слухати своє тіло. Вона постійно спілкується з нами, шле різні сигнали. Кожна клітина реагує на думки і слова. Якщо ви захворіли – то спробуйте пошукати причини в глибині себе: старі образи, страхи, злість, незадоволення. Позбавляючись від них, ви самі не помічаєте, як лікуєтеся.

6. Любов – це чудово. Але пам'ятайте відому цитату Оскара Уайльда «Відносини з собою – роман на все життя». Повірте, цим відносинам потрібно приділяти значно більше уваги, ніж амурним переживань через кого-небудь, адже всі вони, по суті, минущі. Любіть себе і свого внутрішнього дитини, цінуєте свого внутрішнього дорослого.

7. Не чекайте, поки станете досконалим. Ідеал – не мета, а прагнення до неї. Любіть себе таким, який ви є. Тут і зараз. Не відкладаючи.

8. Будь ласка, забудьте про самокритику. Навпаки намагайтеся любити і приймати себе таким, який ви є. Можливо, ви не знали, але люди, які не вміють відчувати любов до себе, не тільки не вміють притягувати до себе позитивні зміни, але і не вміють співпереживати іншим.

9. Наш світ – не безкрайня пустеля. Тут достатньо. І всесвіт тільки чекає, щоб ви познайомилися з її багатствами. Як тільки ви повірите, що тут для вас достатньо всього – грошей, можливостей, щастя, любові – ви отримаєте це все і ще багато з того, про що завжди мріяли.

10. Люди, які вас чимось образили або змусили страждати, самі страждають і заблукали в житті. Пам'ятайте про це і не будьте занадто суворі.

11. Наші переконання формуються ще в дитинстві. Потім ми йдемо по життю і тільки відтворюємо ситуації, які підійшли б нашому світогляду.

12. Намагайтеся вкладати свою любов на все, що ви робите.

13. Займатися порівнянням себе з іншими – порожнє і невдячне заняття. Це тільки заважає розвиватися і бути щасливим.

14. Якщо вас лякають зміни – уявіть, що ви наводите порядок вдома. Спочатку одне, потім інше і ось вже скрізь чисто.

15. Будь-які наші відносини зі світом відображають наше сприйняття себе. Якщо ви не любите себе і постійно відчуваєте провину – всесвіт не сповільнить підкинути вам приводів для засмучень і невдоволення.

16. Що означає любити себе? Це значить святкувати сам факт своєї присутності на цій землі. Коли ви вдячні собі тільки за те, що ви є, цього достатньо, щоб і світ любив вас.

17. Все, що має статися, обов'язково трапиться. В потрібний час. У потрібному місці. З потрібними людьми.

18. Минуле пішло назавжди. Змиріться з цим фактом. Єдине, що ви можете зробити – змінити свої думки про нього. До речі, дуже нерозумно картати себе за те, що ви когось образили або хтось зачепив вас давним-давно.

19. Любов – єдина відповідь на будь-яку нашу проблему. Дорога до неї завжди лежить через прощення. Прощення позбавляє від образи і провини.

20. Любов не буває поза людини. Вона живе всередині нього. Чим сильніше ви любите, тим більшою любов'ю оточені.

21. Якщо бачити в проблемі можливість змінюватися, а в кризі – потенціал для зростання, то ви ніколи не будете захоплені обставинами зненацька.

22. Ви не зміните іншої людини, поки не змінитеся самі.

23. Прийміть в собі те, що раніше відкидали. Прийміть те, що здається дурним і смішним. Припиніть соромитися і комплексувати.

24. Разом з любов'ю до себе мати самоповагу.

25. Що таке любов до себе? Це визначити мету життя та знайти собі справу по душі.

26. Не варто намагатися виправити проблему. Краще змінити свої думки. І проблема дивним чином виправить сама себе.
Перекласти на українську мову 16.03.20 10.47
 

ID:  868207
Рубрика: Проза
дата надходження: 16.03.2020 10:51:43
© дата внесення змiн: 16.03.2020 10:52:33
автор: Тома

Мені подобається 1 голоса(ів)

Вкажіть причину вашої скарги



back Попередній твір     Наступний твір forward
author   Перейти на сторінку автора
edit   Редагувати trash   Видалити    print Роздрукувати


 

В Обране додали:
Прочитаний усіма відвідувачами (275)
В тому числі авторами сайту (4) показати авторів
Середня оцінка поета: 5.00 Середня оцінка читача: 5.00
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..




КОМЕНТАРІ

Катерина Собова, 16.03.2020 - 19:38
12 12 12 12 12
 
Тома відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
give_rose Щиро дякую за підтримку!
 
яся, 16.03.2020 - 13:44
flowers
 
Тома відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
give_rose Щиро дякую за підтримку!
 

ДО ВУС синоніми
Синонім до слова:  аврора
Маргіз: - Мигавиця, кольорова мигавиця
Синонім до слова:  аврора
Юхниця Євген: - смолоскиподення
Синонім до слова:  аврора
Ніжинський: - пробудниця-зоряниця
Синонім до слова:  метал
Enol: - ну що - нічого?
Знайти несловникові синоніми до слова:  метал
Enol: - той, що музичний жанр
Знайти несловникові синоніми до слова:  аврора
Enol: - та, що іонізоване сяйво
Синонім до слова:  Бабине літо
Маргіз: - Осіннє танго
Синонім до слова:  Вірний
Маргіз: - Вірний - однолюб
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Маргіз: - осяйна
Знайти несловникові синоніми до слова:  Вичитка
Юхниця Євген: -
Знайти несловникові синоніми до слова:  Мобілізація
Юхниця Євген: -
Знайти несловникові синоніми до слова:  Рахманий
Mattias Genri: -
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Mattias Genri: - sliczna...
Синонім до слова:  видих
Наталя Хаммоуда: - Відди́х, зди́х.
Синонім до слова:  Вірний
Eyfiya: - Непохитний
Синонім до слова:  Вірний
levile: - Незрадливий Вірний
Знайти несловникові синоніми до слова:  Верлібр
Андрій Ключ: - Танцпро – танцююча проза
Синонім до слова:  Церата
Олекса Терен: - Обрус.
Знайти несловникові синоніми до слова:  видих
Enol: -
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Микола Холодов: - Кльова, Класна, Красна.
Синонім до слова:  Церата
Neteka: - Вощонка
Синонім до слова:  Церата
dashavsky: - Клейонка.
Знайти несловникові синоніми до слова:  Церата
Юхниця Євген: -
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Neteka: - Писана
x
Нові твори
Обрати твори за період: