Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Тома: Як навчитися поважати себе - ВІРШ

logo
Тома: Як навчитися поважати себе - ВІРШ
UA  |  FR  |  RU

Рожевий сайт сучасної поезії

Бібліотека
України
| Поети
Кл. Поезії
| Інші поет.
сайти, канали
| СЛОВНИКИ ПОЕТАМ| Сайти вчителям| ДО ВУС синоніми| Оголошення| Літературні премії| Спілкування| Контакти
Кл. Поезії

  x
>> ВХІД ДО КЛУБУ <<


e-mail
пароль
забули пароль?
< реєстрaція >
Зараз на сайті - 1
Пошук

Перевірка розміру



honeypot

Як навчитися поважати себе

Тома :: Як навчитися поважати себе
Как научиться уважать себя
Все мы хотим, чтобы нас уважали. Но трудно заслужить уважение других, если сам себя не уважаешь. Радиоведущий и мотивационный спикер Доусон Макалистер предлагает семь принципов, которые помогут сформировать здоровое уважение к себе.

Согласитесь: если мы не любим и не ценим самих себя, то волей-неволей начинаем обвинять других в той боли, которую испытываем, и в результате нас охватывает гнев, фрустрация и депрессия.
Но что это значит — уважать себя? Мне нравится определение, которое дала юная Кэти: «Это значит принять себя таким, какой ты есть, и простить себя за ошибки, которые совершил. Прийти к этому не так-то просто. Но если ты в итоге сможешь подойти к зеркалу, посмотреть на себя, улыбнуться и сказать: «Я хороший человек!» — это такое замечательное ощущение!»
Она права: здоровое самоуважение базируется на способности видеть себя в позитивном ключе. Вот семь принципов, которые помогут вам лучше относиться к себе.
1. Ваше представление о себе не должно зависеть от чужих оценок
Многие из нас формируют представление о себе, исходя из того, что говорят другие. Это приводит к развитию настоящей зависимости — человек не может нормально себя чувствовать без одобрительных оценок.
Такие люди как будто говорят: «Пожалуйста, любите меня, и тогда я смогу полюбить себя сам. Принимайте меня, и тогда я смогу принять себя». Им всегда будет не хватать самоуважения, поскольку они не могут освободиться от влияния других людей.
2. Не говорите о себе плохо
Ваши ошибки и слабости не определяют вас как личность. Чем чаще вы говорите себе: «Я неудачник, меня никто не любит, я себя ненавижу!» — тем больше верите этим словам. И наоборот, чем чаще произносите: «Я заслуживаю любви и уважения», тем больше начинаете ощущать себя достойным этого человеком.
Старайтесь чаще думать о своих сильных сторонах, о том, что можете дать другим.
3. Не позволяйте другим указывать, что вам делать и каким быть
Речь не о высокомерном «мои интересы превыше всего», а о том, чтобы не позволять другим указывать, как вам думать и что делать. Для этого необходимо хорошо себя знать: свои сильные и слабые стороны, эмоции и стремления.
Не подстраивайтесь под желания и требования других, не старайтесь измениться только ради того, чтобы кому-то угодить. Такое поведение не имеет ничего общего с самоуважением.

4. Будьте верны своим моральным принципам
Многие не уважают себя потому, что когда-то совершали неблаговидные поступки и поступались моральными принципами. На этот счет есть хорошая поговорка: «Если начнешь думать о себе лучше, то и поступать будешь лучше. А чем лучше будешь поступать, тем лучше будешь думать о себе». И это чистая правда.
Точно так же верно и обратное утверждение. Плохо о себе думаешь — и ведешь себя соответственно.
5. Учитесь контролировать эмоции
Самоуважение предполагает, что мы умеем управлять эмоциями, чтобы не причинять вреда себе и другим. Если вы бесконтрольно проявляете гнев или обиду, то ставите себя в неловкое положение, а возможно, и разрушаете отношения с окружающими, и это неизбежно снижает вашу самооценку.
6.  Расширяйте кругозор
Посмотрите вокруг: многие живут в своем мирке, считая, что их мысли и знания никому не нужны. Они считают себя недалекими и предпочитают помалкивать. Каким вы себя считаете, так вы и действуете. Это правило работает всегда.
Старайтесь разнообразить свои интересы, учитесь новому. Углубляя знания о мире, вы развиваете мыслительные способности и становитесь интересным собеседником для самых разных людей.
Жизнь полна возможностей — исследуйте их!
7. Возьмите на себя ответственность за свою жизнь
У каждого из нас есть свои представления о том, что для нас правильно, однако мы далеко не всегда этому следуем. Начните с малого: перестаньте переедать, перейдите на здоровую пишу, пейте больше воды. Гарантирую: даже эти небольшие усилия обязательно повысят вашу самооценку.      Источник: thehopeline.com.
Об авторе    Доусон Макалистер (Dawson McAllister) — радиоведущий, мотивационный спикер, автор книг. Ведет блог The Hope Line.
Перевела на украинский язык   14.11.19      8.00
Мое фото – «Чудо – природа – родной край»

Як навчитися поважати себе
Всі ми хочемо, щоб нас поважали. Але важко заслужити повагу інших, якщо сам себе не поважаєш. Радіоведучий і мотиваційний спікер Доусон Макалистер пропонує сім принципів, які допоможуть сформувати здорову  повагу до себе.

Погодьтеся: якщо ми не любимо і не цінуємо самих себе, то волею-неволею починаємо звинувачувати інших в тому  болю, яку відчуваємо, і в результаті нас охоплює гнів, фрустрація і депресія.
Але що це означає - поважати себе? Мені подобається визначення, яке дала юна Кеті: «Це значить прийняти себе таким, який ти є, і пробачити себе за помилки, які зробив. Прийти до цього не так-то просто. Але якщо ти в підсумку зможеш підійти до дзеркала, подивитися на себе, посміхнутися і сказати: «Я хороша людина!» - це таке чудове відчуття! »
Вона має рацію: здорова  самоповага  базується на здатності бачити себе в позитивному ключі. Ось сім принципів, які допоможуть вам краще ставитися до себе.
1. Ваше уявлення про себе не повинно залежати від чужих оцінок
Багато з нас формують уявлення про себе, виходячи з того, що говорять інші.
Це призводить до розвитку справжньої залежності - людина не може нормально себе почувати без схвальних оцінок.
Такі люди як ніби кажуть: «Будь ласка, любіть  мене, і тоді я зможу полюбити себе сам. Приймайте мене, і тоді я зможу прийняти себе ». Їм завжди буде не вистачати самоповаги, оскільки вони не можуть звільнитися від впливу інших людей.
2. Не говоріть про себе погано
Ваші помилки і слабкості не визначають вас як особистість. Чим частіше ви говорите собі: «Я невдаха, мене ніхто не любить, я себе ненавиджу!» - тим більше вірите цим словам. І навпаки, чим частіше вимовляєте: «Я заслуговую любові і поваги», тим більше починаєте відчувати себе гідним цього людиною.
Намагайтеся частіше думати про свої сильні сторони, про те, що можете дати іншим.
3. Не дозволяйте іншим вказувати, що вам робити і яким бути
Мова не про зарозумілого «мої інтереси понад усе», а про те, щоб не дозволяти іншим вказувати, як вам думати і що робити. Для цього необхідно добре себе знати: свої сильні і слабкі сторони, емоції і прагнення.
Не підлаштовуватися під бажання і вимоги інших, не прагніть змінитися тільки заради того, щоб комусь догодити. Така поведінка не має нічого спільного з самоповагою.

4. Будьте вірні своїм моральним принципам
Багато хто не поважають себе тому, що колись робили непристойні вчинки і поступалися моральними принципами. На цей рахунок є гарна приказка: «Якщо почнеш думати про себе краще, то і надходити будеш краще. А чим краще будеш поступати, тим краще будеш думати про себе ». І це чиста правда.
Точно так само вірно і зворотне твердження. Погано про себе думаєш - і поводишся відповідно.
5. Вчіться контролювати емоції
Самоповага передбачає, що ми вміємо керувати емоціями, щоб не завдавати шкоди собі та іншим. Якщо ви безконтрольно проявляєте гнів або образу, то ставите себе в незручне становище, а можливо, і руйнуєте стосунки з оточуючими, і це неминуче знижує вашу самооцінку.
6. Розширюйте кругозір
Подивіться навколо: багато хто живе в своєму маленькому світі, вважаючи, що їх думки і знання нікому не потрібні. Вони вважають себе недалекими і вважають за краще мовчати. Яким ви себе вважаєте, так ви і дієте. Це правило працює завжди.
Намагайтеся урізноманітнити свої інтереси, вчіться новому. Поглиблюючи знання про світ, ви розвиваєте розумові здібності і стаєте цікавим співрозмовником для самих різних людей.
Життя повне можливостей - досліджуйте їх!
7. Візьміть на себе відповідальність за своє життя
У кожного з нас є свої уявлення про те, що для нас правильно, однак ми далеко не завжди цьому  слідуємо. Почніть з малого: перестаньте переїдати, перейдіть на здорову їжу, пийте більше води. Гарантую: навіть ці невеликі зусилля обов'язково підвищать вашу самооцінку.
Джерело: thehopeline.com.   про автора
Доусон Макалистер (Dawson McAllister) - радіоведучий, мотиваційний спікер, автор книг. Веде блог The Hope Line.
Переклала  на українську  мову  14.11.19 8.00
Моє фото - «Чудо - природа - рідний край»

ID:  854684
Рубрика: Проза
дата надходження: 14.11.2019 14:19:10
© дата внесення змiн: 14.11.2019 14:19:10
автор: Тома

Мені подобається 0 голоса(ів)

Вкажіть причину вашої скарги



back Попередній твір     Наступний твір forward
author   Перейти на сторінку автора
edit   Редагувати trash   Видалити    print Роздрукувати


 

В Обране додали:
Прочитаний усіма відвідувачами (235)
В тому числі авторами сайту (6) показати авторів
Середня оцінка поета: 5.00 Середня оцінка читача: 5.00
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..




КОМЕНТАРІ

Катерина Собова, 14.11.2019 - 18:49
12 12 12 12
 
Тома відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
give_rose Щиро дякую за підтримку!
 

ДО ВУС синоніми
Синонім до слова:  аврора
Маргіз: - Мигавиця, кольорова мигавиця
Синонім до слова:  аврора
Юхниця Євген: - смолоскиподення
Синонім до слова:  аврора
Ніжинський: - пробудниця-зоряниця
Синонім до слова:  метал
Enol: - ну що - нічого?
Знайти несловникові синоніми до слова:  метал
Enol: - той, що музичний жанр
Знайти несловникові синоніми до слова:  аврора
Enol: - та, що іонізоване сяйво
Синонім до слова:  Бабине літо
Маргіз: - Осіннє танго
Синонім до слова:  Вірний
Маргіз: - Вірний - однолюб
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Маргіз: - осяйна
Знайти несловникові синоніми до слова:  Вичитка
Юхниця Євген: -
Знайти несловникові синоніми до слова:  Мобілізація
Юхниця Євген: -
Знайти несловникові синоніми до слова:  Рахманий
Mattias Genri: -
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Mattias Genri: - sliczna...
Синонім до слова:  видих
Наталя Хаммоуда: - Відди́х, зди́х.
Синонім до слова:  Вірний
Eyfiya: - Непохитний
Синонім до слова:  Вірний
levile: - Незрадливий Вірний
Знайти несловникові синоніми до слова:  Верлібр
Андрій Ключ: - Танцпро – танцююча проза
Синонім до слова:  Церата
Олекса Терен: - Обрус.
Знайти несловникові синоніми до слова:  видих
Enol: -
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Микола Холодов: - Кльова, Класна, Красна.
Синонім до слова:  Церата
Neteka: - Вощонка
Синонім до слова:  Церата
dashavsky: - Клейонка.
Знайти несловникові синоніми до слова:  Церата
Юхниця Євген: -
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Neteka: - Писана
Синонім до слова:  Прибулець
dashavsky: - Пришилепинець.
x
Нові твори
Обрати твори за період: