Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Тома: "Як тільки Ви виберете" сподіватися ", все стане можливим". - ВІРШ

logo
Тома: "Як тільки Ви виберете" сподіватися ", все стане можливим". - ВІРШ
UA  |  FR  |  RU

Рожевий сайт сучасної поезії

Бібліотека
України
| Поети
Кл. Поезії
| Інші поет.
сайти, канали
| СЛОВНИКИ ПОЕТАМ| Сайти вчителям| ДО ВУС синоніми| Оголошення| Літературні премії| Спілкування| Контакти
Кл. Поезії

  x
>> ВХІД ДО КЛУБУ <<


e-mail
пароль
забули пароль?
< реєстрaція >
Зараз на сайті - 8
Пошук

Перевірка розміру



honeypot

"Як тільки Ви виберете" сподіватися ", все стане можливим".

Тома ::
Актер Кристофер Рив сказал: "Как только Вы выберете "надеяться", все станет возможным". 
Прочитала это мудрое изречение и решила познакомиться с биографией автора.
Биография  Кристофера  Рив
Дата рождения 25 сентября 1952 г.  Дата смерти 10 октября 2004 г. Место рождения
Нью-Йорк, США

Кристофер Рив был воплощением американской мечты о человеке, который мог все. Актер, режиссер, сценарист и продюсер прославился исполнением роли Супермена, за которую удостоился премии BAFTA. Совмещая кинокарьеру с участием в состязаниях по конному спорту, «сверхчеловек» лишился возможности вести полноценную жизнь из-за травмы позвоночника, но не опустил рук и провел остаток дней, занимаясь любимой профессией и помогая людям с повреждениями спинного мозга.
Детство и юность
Кристофер Д’Олье Рив родился 25 сентября 1952 года в Нью-Йорке и был старшим из 2 детей писателя и ученого Франклина Д’Олье Рива и журналистки Барбары Питни Лэмб. В 1956 году семья распалась, и мать с сыновьями осела в Принстоне, где повторно вышла замуж за работника биржи. 
Мальчики посещали дневную школу и были преуспевающими учениками. Фото Кристофера, увлекавшегося бейсболом, футболом, теннисом и хоккеем и получавшего награды за спортивные достижения, регулярно попадало на доску почета.
Рано пристрастившись к театральной жизни, Рив с 9-летнего возраста участвовал в молодежных спектаклях, а в середине 1968 года подростка пригласили на молодежный фестиваль искусств в Массачусетс. Мальчик, выглядевший старше одноклассников, впечатлил публику, получил хорошие отзывы о выступлении в пьесе Артура Миллера «Вид с моста» и попал в театральную труппу «Harvard Summer Repertory Theater Company».
В 1970 году Кристофер хотел переехать в Нью-Йорк и посвятить жизнь сценической карьере, но передумал и по совету матери поступил в Корнеллский университет. Юноша обещал родителям, что не станет актером, пока не получит высшее образование, но данное слово не помешало ему регулярно участвовать в студенческих постановках и стать предметом интереса известного театрального агента.
Благодаря протекции талантливого представителя Рив проводил каникулы на гастролях и кастингах и в итоге решил, что его биография должна быть неразрывно связана с театром. Не окончив университет, Кристофер поступил в Джульярдскую школу искусств, где вместе с выдающимся актером Робином Уильямсом попал в класс для продвинутых студентов.
Фильмы
Получив степень бакалавра в 1974 году, Рив некоторое время играл на Бродвее и в репертуарном театре «Circle», а затем дебютировал на экране в эпизоде картины «“Серая Дама” уходит на глубину». В кинобизнесе конца 1970-х годов главным стремлением актеров было появиться в главной роли в кассовом фильме выдающегося режиссера. Такая возможность выпадала не всем, но Рив в этом смысле оказался счастливчиком.
В 1978 году агент устроил Кристоферу прослушивание у директора по кастингу картины «Супермен». Резюме актера, неоднократно попадавшее в конец списка, впечатлило продюсеров, и кандидатуру Рива утвердили на роль главного героя Кларка Кента. 
Получив сценарий, молодой талант сразу же приступил к работе над новым образом. Благодаря усиленным тренировкам под руководством тяжелоатлета Дэвида Проуза и специальной диете Кристофер набрал 14 кг мышечной массы и смог спокойно сниматься без накладных бицепсов.
Кроме того, актер всерьез задумывался над стилистической разницей между Кларком Кентом и Человеком из стали. Он много раз консультировался по этому вопросу у креативного директора фильма и в итоге оба воплощения, мастерски сыгранные Ривом, вызвали восторг публики и положительные отзывы критиков. 
На следующее утро после премьеры «Супермена» Кристофер проснулся знаменитым: Британская академия кино и телевидения признала актера самым выдающимся новичком и наградила его престижной «Золотой маской». Рива начали приглашать на популярные передачи и ток-шоу и привлекать к участию в общественных мероприятиях: благотворительных акциях, спортивных соревнованиях, национальных праздниках и т.д.
У актера не было ни минуты свободного времени, публичные выступления он совмещал с работой над продолжением «Супермена», которая началась сразу после выхода на экраны 1-й части саги о супергерое. Публика увидела сиквел зимой 1980 года и с нетерпением стала ждать дальнейших экранизаций с участием Рива.
«Супермен-3» решением продюсеров неожиданно стал комедией. Он получил негативные отзывы и дважды номинировался на антипремию «Золотая малина». После этого Рив поклялся, что покончил с Человеком из стали, но все же снялся в 4-й части эпопеи, которая окончательно разочаровала актера.
В поисках новых образов Кристофер снялся с Джейн Сеймур в фантастическом фильме «Где-то во времени», а затем в артхаусной драме «Бостноцы» и классической экранизации «Анны Карениной». Перебирая сценарии, Рив надеялся на выдающуюся роль, но образ дурака в комедии «Переключая каналы» окончательно выбил актера из колеи и заставил бросить киноиндустрию.
Возвращение в кино состоялось в 1990 году, когда Рив согласился на участие в фильме о Гражданской войне под названием «Роза и шакал». За этим последовали выдающаяся работа в мелодраме «Остаток дня», 8 раз номинированной на премию «Оскар», и несколько ролей в телевизионных сериалах.
Роль парализованного полицейского в картине «Вне подозрений» стала для Рива пророческой. Через год после премьеры фильма на соревнованиях по конному спорту Кристофер упал с лошади и получил серьезную травму позвоночника, приковавшую его к инвалидной коляске.
В конце 1990-х парализованный «Супермен» дебютировал в качестве режиссера в фильме «В сумерках» и, несмотря на проблемы со здоровьем, продолжил карьеру киноактера. Рив получил премию Гильдии киноактеров за роль в ленте «Окно во двор», а затем обосновался на телевидении. Его последними работами стали проекты «Практика», «Тайны Смолвиля» и «Кристофер Рив: Человек из стали».
Личная жизнь
В молодости Кристофер регулярно заводил романы с актрисами. Его первым увлечением была выпускница Университета Карнеги-Мелона, игравшая главные роли в студенческих спектаклях. Девушка была старше Рива, и это помешало развитию серьезных отношений.
В середине 1970-х годов Кристофер встретил женщину по имени Гай Экстон, которая родила ему сына Мэтью и дочь Александру. Совместная жизнь не приносила удовлетворения и проходила в постоянных стычках и ссорах. В итоге в 1987 году пара, не состоявшая в официальном браке, распалась, дети остались с матерью, а актер поселился в Нью-Йорке, отдельно от родных.

Пребывая в состоянии депрессии, Кристофер находил утешение в работе и через полгода получил отцовскую опеку. Семья поселилась в Уильямстауне, а в начале 1990-х годов в личной жизни актера появилась певица Дана Морозини, ставшая женой Рива в апреле 1992 года. Через 2 месяца после свадьбы у супругов родился сын Уильям.
После того как Кристофер стал инвалидом, он думал о самоубийстве, но преданная подруга Дана пресекла эти мысли и силой любви вернула актера к жизни.
Смерть
В молодости Рив страдал от астмы и нескольких видов аллергии. После травмы позвоночника ослабший организм реагировал на все внешние воздействия и внутренние вмешательства.
В 2000-х годах Кристофер пережил ряд инфекционных заболеваний и тяжелую процедуру восстановления кожных покровов. К 2004 году актер оправился от осложнений и начал появляться на публике: последний раз его видели на хоккейном матче с участием сына Уильяма.
Рив постоянно принимал антибиотики, которые стали причиной остановки сердца 9 октября 2004 года. Актера доставили в реанимацию, где он впал в кому, а спустя 18 часов врачи констатировали смерть.
Фильмография
•	1978 – «Супермен»
•	1980 – «Супермен 2»
•	1982 – «Смертельная ловушка»
•	1983 – «Супермен 3»
•	1984 – «Бостонцы»
•	1985 – «Анна Каренина»
•	1987 – «Супермен 4: Борьба за мир»
•	1988 – «Переключая каналы»
•	1993 – «Остаток дня»
•  1995 – «Вне подозрений»
•  2003-2004 – «Тайны Смолвиля»
•  2004 – «Кристофер Рив: Человек из стали»
 «24smi.org


Актор Крістофер Рів сказав: "Як тільки Ви виберете" сподіватися ", все стане можливим". Прочитала цей мудрий вислів і вирішила ознайомитися з біографією автора.

Біографія  Крістофера  Рів
дата народження  25 вересня 1952 г. дата смерті 10 жовтня 2004 р Місце народження
Нью-Йорк, США
Крістофер Рів був втіленням американської мрії про людину, яка могла все. Актор, режисер, сценарист і продюсер прославився виконанням ролі Супермена, за яку удостоївся премії BAFTA. Поєднуючи кінокар'єру за участю в змаганнях з кінного спорту, «надлюдина» втратив можливість вести повноцінне життя через травму хребта, але не опустив рук і провів залишок днів, займаючись улюбленою професією і допомагаючи людям з пошкодженнями спинного мозку.
Дитинство і юність
Крістофер Д'Олье Рів народився 25 вересня 1952 року в Нью-Йорку і був старшим з 2 дітей письменника і вченого Франкліна Д'Олье Ріва і журналістки Барбари Пітні Лемб. У 1956 році сім'я розпалася, і мати з синами осіла в Прінстоні, де повторно вийшла заміж за працівника біржі.
Хлопчики відвідували денну школу і були успішними учнями. Фото Крістофера, який захоплювався бейсболом, футболом, тенісом і хокеєм і отримував нагороди за спортивні досягнення, регулярно потрапляла на дошку пошани.
Рано пристрасть до театрального життя, Рів з 9-річного віку брав участь в молодіжних спектаклях, а в середині 1968 року підлітка запросили на молодіжний фестиваль мистецтв в Массачусетс. Хлопчик, що виглядав старше однокласників, вразив публіку, отримав хороші відгуки про виступ в п'єсі Артура Міллера «Вид з моста» і потрапив в театральну трупу «Harvard Summer Repertory Theater Company».
У 1970 році Крістофер хотів переїхати в Нью-Йорк і присвятити життя сценічній кар'єрі, але передумав і за порадою матері вступив до Корнеллський університет. Юнак обіцяв батькам, що не стане актором, поки не отримає вищу освіту, але дане слово не завадило йому регулярно брати участь в студентських постановках і стати предметом інтересу відомого театрального агента.
Завдяки протекції талановитого представника Рів проводив канікули на гастролях і кастингах і в підсумку вирішив, що його біографія повинна бути нерозривно пов'язана з театром. Не закінчивши університет, Крістофер надійшов в Джульярдскую школу мистецтв, де разом з видатним актором Робіном Вільямсом потрапив в клас для просунутих студентів.
Фільми
Отримавши ступінь бакалавра в 1974 році, Рів деякий час грав на Бродвеї і в репертуарному театрі «Circle», а потім дебютував на екрані в епізоді картини «" Сіра Дама "йде на глибину». У кінобізнесі кінця 1970-х років головним прагненням акторів було з'явитися в головній ролі в касовому фільмі видатного режисера. Така можливість випадала не всім, але Рів в цьому сенсі виявився щасливчиком.
У 1978 році агент влаштував Крістоферу прослуховування у директора по кастингу картини «Супермен». Резюме актора, неодноразово потрапляв в кінець списку, вразило продюсерів, і кандидатуру Ріва затвердили на роль головного героя Кларка Кента.
Отримавши сценарій, молодий талант відразу ж приступив до роботи над новим образом. Завдяки посиленим тренуванням під керівництвом важкоатлета Девіда Проуз і спеціальній дієті Крістофер набрав 14 кг м'язової маси і зміг спокійно зніматися без накладних біцепсів
Крім того, актор серйозно замислювався над стилістичною різницею між Кларком Кентом і Людиною зі сталі. Він багато разів консультувався з цього питання у креативного директора фільму і в підсумку обидва втілення, майстерно зіграні Рівом, викликали захоплення публіки і позитивні відгуки критиків.
На наступний ранок після прем'єри «Супермена» Крістофер прокинувся знаменитим: Британська академія кіно і телебачення визнала актора найвидатнішим новачком і нагородила його престижної «Золотий маскою». Ріва почали запрошувати на популярні передачі і ток-шоу і залучати до участі в громадських заходах: благодійних акціях, спортивних змаганнях, національних святах і т.д.
У актора не було ні хвилини вільного часу, публічні виступи він поєднував з роботою над продовженням «Супермена», яка почалася відразу після виходу на екрани 1-ї частини саги про супергероя. Публіка побачила сиквел взимку 1980 року і з нетерпінням стала чекати подальших екранізацій за участю Ріва.
«Супермен-3» рішенням продюсерів несподівано став комедією. Він отримав негативні відгуки і двічі номінувався на антипремію «Золота малина». Після цього Рів поклявся, що наклав на себе Людиною зі сталі, але все ж знявся в 4-й частини епопеї, яка остаточно розчарувала актора.
У пошуках нових образів Крістофер знявся з Джейн Сеймур в фантастичному фільмі «Десь у часі», а потім в артхаусною драмі «Бостноци» і класичній екранізації «Анни Кареніної». Перебираючи сценарії, Рів сподівався на видатну роль, але образ дурня в комедії «Перемикаючи канали» остаточно вибив актора з колії і змусив кинути кіноіндустрію.
Повернення в кіно відбулося в 1990 році, коли Рів погодився на участь у фільмі про Громадянську війну під назвою «Роза і шакал». За цим послідували видатна робота в мелодрамі «Залишок дня», 8 разів номіновано на премію «Оскар», і кілька ролей в телевізійних серіалах.
Роль паралізованого поліцейського в картині «Поза підозрою» стала для Ріва пророчою. Через рік після прем'єри фільму на змаганнях з кінного спорту Крістофер впав з коня і отримав серйозну травму хребта, прикувала його до інвалідного візка.
В кінці 1990-х паралізований «Супермен» дебютував в якості режисера у фільмі «В сутінках» і, незважаючи на проблеми зі здоров'ям, продовжив кар'єру кіноактора. Рів отримав премію Гільдії кіноакторів за роль у стрічці «Вікно у двір», а потім влаштувався на телебаченні. Його останніми роботами стали проекти «Практика», «Таємниці Смолвіля» і «Крістофер Рів: Людина зі сталі».
Особисте життя
В молодості Крістофер регулярно заводив романи з актрисами. Його першим захопленням була випускниця Університету Карнегі-Мелона, що грала головні ролі в студентських спектаклях. Дівчина була старше Ріва, і це стало на заваді розвитку серйозних відносин.
В середині 1970-х років Крістофер зустрів жінку на ім'я Гай Екстон, яка народила йому сина Метью і доньку Олександру. Спільне життя не приносила задоволення і проходила в постійних сутичках і сварках. У підсумку в 1987 році пара, яка не складалася в офіційному шлюбі, розпалася, діти залишилися з матір'ю, а актор оселився в Нью-Йорку, окремо від рідних.
Перебуваючи в стані депресії, Крістофер знаходив утіху в роботі і через півроку отримав батьківську опіку. Сім'я оселилася в Уільямстауні, а на початку 1990-х років в особистому житті актора з'явилася співачка Дана Морозіні, що стала дружиною Ріва в квітні 1992 року. Через 2 місяці після весілля у подружжя народився син Вільям.
Після того як Крістофер став інвалідом, він думав про самогубство, але віддана подруга Дана припинила ці думки і силою любові повернула актора до життя.
смерть
В молодості Рів страждав від астми і декількох видів алергії. Після травми хребта ослабів організм реагував на всі зовнішні впливи і внутрішні втручання.
У 2000-х роках Крістофер пережив ряд інфекційних захворювань і важку процедуру відновлення шкірних покривів. До 2004 року актор оговтався від ускладнень і почав з'являтися на публіці: останній раз його бачили на хокейному матчі за участю сина Вільяма.
Рів постійно приймав антибіотики, які стали причиною зупинки серця 9 жовтня 2004 року. Актора доставили в реанімацію, де він впав у кому, а через 18 годин лікарі констатували смерть.
фільмографія
• 1978 - «Супермен»
• 1980 - «Супермен 2»
• 1982 - «Смертельна пастка»
• 1983 - «Супермен 3»
• 1984 - «Бостон»
• 1985 - «Анна Кареніна»
• 1987 - «Супермен 4: Боротьба за мир»
• 1988 - «Перемикаючи канали»
• 1993 - «Залишок дня»
• 1995 - «Поза підозрою»
• 2003-2004 - «Таємниці Смолвіля»
• 2004 - «Крістофер Рів: Людина зі сталі»
«24smi.org»
Переклала на українську мову     11.10.19     15.50

ID:  851118
Рубрика: Проза
дата надходження: 11.10.2019 16:15:26
© дата внесення змiн: 11.10.2019 16:17:51
автор: Тома

Мені подобається 1 голоса(ів)

Вкажіть причину вашої скарги



back Попередній твір     Наступний твір forward
author   Перейти на сторінку автора
edit   Редагувати trash   Видалити    print Роздрукувати


 

В Обране додали:
Прочитаний усіма відвідувачами (237)
В тому числі авторами сайту (7) показати авторів
Середня оцінка поета: 5.00 Середня оцінка читача: 5.00
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..




КОМЕНТАРІ

Катерина Собова, 12.10.2019 - 08:08
12 12 12 12 12 12 12
 
Тома відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
give_rose Дякую!
 
геометрія, 11.10.2019 - 23:10
Дякую,Томо, за нову порцію знань про знаменитостей світу! 12 12 16 ros ros
 
Тома відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
give_rose Дякую!
 
яся, 11.10.2019 - 21:10
12
 
Тома відповів на коментар $previous_title_comm, 01.01.1970 - 03:00
give_rose Дякую!
 

ДО ВУС синоніми
Синонім до слова:  аврора
Маргіз: - Мигавиця, кольорова мигавиця
Синонім до слова:  аврора
Юхниця Євген: - смолоскиподення
Синонім до слова:  аврора
Ніжинський: - пробудниця-зоряниця
Синонім до слова:  метал
Enol: - ну що - нічого?
Знайти несловникові синоніми до слова:  метал
Enol: - той, що музичний жанр
Знайти несловникові синоніми до слова:  аврора
Enol: - та, що іонізоване сяйво
Синонім до слова:  Бабине літо
Маргіз: - Осіннє танго
Синонім до слова:  Вірний
Маргіз: - Вірний - однолюб
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Маргіз: - осяйна
Знайти несловникові синоніми до слова:  Вичитка
Юхниця Євген: -
Знайти несловникові синоніми до слова:  Мобілізація
Юхниця Євген: -
Знайти несловникові синоніми до слова:  Рахманий
Mattias Genri: -
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Mattias Genri: - sliczna...
Синонім до слова:  видих
Наталя Хаммоуда: - Відди́х, зди́х.
Синонім до слова:  Вірний
Eyfiya: - Непохитний
Синонім до слова:  Вірний
levile: - Незрадливий Вірний
Знайти несловникові синоніми до слова:  Верлібр
Андрій Ключ: - Танцпро – танцююча проза
Синонім до слова:  Церата
Олекса Терен: - Обрус.
Знайти несловникові синоніми до слова:  видих
Enol: -
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Микола Холодов: - Кльова, Класна, Красна.
Синонім до слова:  Церата
Neteka: - Вощонка
Синонім до слова:  Церата
dashavsky: - Клейонка.
Знайти несловникові синоніми до слова:  Церата
Юхниця Євген: -
Синонім до слова:  гарна (не із словників)
Neteka: - Писана
Синонім до слова:  Прибулець
dashavsky: - Пришилепинець.
x
Нові твори
Обрати твори за період: